Black Grate černidlo na krbová kamna

Obnovte váš krb, kamna či jiné předměty z černé litiny

  • Rychle a snadno se nanáší
  • Kryje rez, drobné odřeniny a škrábance
  • Obnovuje lesk
  • Neodlupuje se, neodprýskává a neopadává

.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 23.7.2024
392 Kč
Kategorie: Péče o kovy
Hmotnost: 0.13 kg
Objem: 100 ml
 

Po použití tohoto speciálního černého leštidla budou vaše krbové rošty, kamnová dvířka a jiné předměty z černé litiny vypadat jako nová.

Snadno a rychle se nanáší, zakrývá rez, drobné odřeniny a poškození, obnovuje lesk a po aplikaci se neodlupuje, neodprýskává a neopadává.

Zkušenosti našich zákazníků

Po natření a vyleštění byla kamna jako nová. Protože jsou v blízkosti sporáku kde vaříme, člověk se neubrání nějaké té kapce, která dopadne i na kamna. A protože těch kapek bylo tentokrát víc, suchým hadříkem jsem začala kamna čistit s tím, že je pak opět natřu přípravkem Black Grate a vyleštím. Ale přípravek nebylo nutné použít, protože po přetření suchým hadříkem byly opět lesklé a jako nové. Tedy nemusí se natírat pokaždé, ale stačí jen vyleštit.

Přidat hodnocení
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZT Avatar autora | 4.9.2022
Je to zázrak. Kamna, která používáme 9 let jsou jako nová !!!!
5
Z Avatar autora | 23.8.2022
Z produktů jsem nadšená, krbová kamna jsou opět jako nová, pecka! Doporučuji.
5
DM Avatar autora | 31.12.2020
Velmi spokojen. Nejen že z celé 100 zbyla ještě půlka,ale ta první stačila na celý velký krb. A že tím myslím opravdu velký krb. A účel to splnilo na 100% Mohu jen doporučit.
5
PM Avatar autora | 30.9.2020
Dobrý den, v únoru t.r. jsem si u Vás zakoupila prostředek na čištění krbových kamen. Nevím, jestli Vám už někdo psal, zda přípravek funguje, ale nedá mi to, abych Vás neinformovala. Po natření a vyleštění byla kamna jako nová. Protože jsou v blízkosti sporáku kde vaříme, člověk se neubrání nějaké té kapce, která dopadne i na kamna. A protože těch kapek bylo tentokrát víc, suchým hadříkem jsem začala kamna čistit s tím, že je pak opět natřu přípravkem Black Grate a vyleštím. Ale přípravek nebylo nutné použít, protože po přetření suchým hadříkem byly opět lesklé a jako nové. Tedy nemusí se natírat pokaždé, ale stačí jen vyleštit. Doufám, že Vám moje zkušenost je přínosem, protože při minulém hovoru jste říkala, že s přípravkem Black Grate nemáte moc zkušeností. Zdraví a hezký večer přeje Dana Kraicigerová
5
DK Avatar autora | 16.3.2020
snadná aplikace, krbová kamna jsou jako nová,fleky normálním čištěním nešly úplně odstranit, po aplikaci Black Grate jsou zcela bez fleků