Impregnace kůže - krém TABLEAU

Krém na ošetření kůže prodlouží životnost sedačky o desítky let

Kožený nábytek nebývá zrovna levnou záležitostí. Snahou každého majitele kožené sedačky či křesla proto je, aby mu nábytek vydržel co nejdéle bez poškození. Základem péče o každou koženou sedačku je proto její pravidelné čištění a ošetření vhodným přípravkem, který kůži vyživuje a zabraňuje jejímu vysychání a tvrdnutí, čímž prodlužuje její životnost o desítky let.

 

Před ošetřením kůži vyčistěte

Předtím, než na kůži aplikujete ošetřující a výživný krém, je potřeba ji nejprve řádně vyčistit. Čištění by mělo probíhat pravidelně, alespoň 2x do roka, ne až tehdy když je sedačka špinavá – dochází tak k menšímu opotřebení vrchní vrstvy kůže. K čištění nikdy nepoužívejte prostředky, které k tomuto účelu nejsou přímo určené a sedací soupravu vždy předem vysajte. Jakmile je sedačka vyčištěná, nechte ji pořádně vyschnout, (60 minut by mělo být dostačující) než přikročíte k dalšímu kroku.

 

Impregnace kůže

Nyní přišel čas ošetřit sedačku vhodným krémem na kůži. Krém Tableau obsahuje přírodní vosky a lanolin, které se vstřebají hluboko do struktury kůže, kde ji změkčují a vyživují. Pokud se rozhodujete, jaký přípravek použít, rozhodně nesáhnete vedle pokud použijete krém na ošetření kůže TABLEAU, který je vhodný na bílou i barvenou hladkou kůži. Kromě kvalitního ošetřujícího krému budete potřebovat i čisté měkké utěrky. Na jednu z nich neneste krém a pomalu, jemnými krouživými pohyby jej postupně vetřete do kůže. Nemusíte na utěrku nijak tlačit, ani spěchat. Ujistěte se, že jste krém vetřeli skutečně do každého záhybu vaší sedačky. Chvíli počkejte a nechte krém zaschnout. Poté zlehka setřete jeho zbytky čistou utěrkou. A ošetření kožených výrobků i jejich impregnace jsou tím hotové.

 

Výhody použití ošetřujícího krému na kůži

Pravidelné používání ošetřujícího krému je pro životnost vaší kožené sedačky velmi důležité. Chrání totiž její povrch a zaručuje, že bude pomaleji stárnout, nebude tvrdnout, vysychat ani praskat. Navíc dokáže sedačku ochránit před dalším zašpiněním a hezky voní. Na povrch kůže se méně chytají nečistoty a pokud se sedačka přesto zašpiní, jde ji vyčistit mnohem snáze, jelikož se špína nevsákne do jejího povrchu.

 

 •  
   
  Krém na ošetření kůže TABLEAU je vhodný k ošetření bílé i barvené kůže a hladké kůže. Tento produkt by měl být součástí vaší pravidelné péče o váš...
  Dostupnost: Skladem
  Kód: 10002
  Značka: Tableau