O nás

Firma Tableau Care CZ, s.r.o vznikla v roce 2010 a máme zkušenosti v oboru profesionálního i domácího úklidu.

 

Máme rádi čistotu, ceníme si kvality a milujeme starožitnosti, o které se s láskou staráme a proto je nám ctí, že jsme se v roce 2018 stali výhradními dovozci špičkových čisticích prostředků exkluzivní značky Tableau, které jsme odzkoušeli během své praxe v oboru.

Vážíme si každého klienta, proto jsme on-line denně včetně víkendů, a to vždy až do pozdních večerních hodin.

Nejvíce ze všeho nás těší spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

 

 

HANA ŠINÁGLOVÁ - zvednu vám telefon i o víkendu

 

Dala jsem firmě ideu a nadchla jsem do spolupráce celou rodinu. Ačkoliv jsem v dětství byla bordelářka, dnes si potrpím na čistotě, kterou jsem se rozhodla nabízet i svým klientům. 

 

Nevadí mi provozní nepořádek, mám psa, tak vím, že v malém bytě prostě nikdy neuklidím ke své spokojenosti, ale nesnesu hlubokou a zašlou špínu.

 

Před lety, když bývalý zaměstnavatel ukončil svou činnost, rozhlížela jsem se co dál a narazila jsem na kurz pro hospodyňky a vrhla jsem se do této výzvy. Rozšířila jsem si obzory jak uklízet efektivně a své zkušenosti jsem zúročila během následovné patnáctileté praxe.

 

Když se mi tenkrát dostaly do rukou výrobky firmy Tableau, už jsem nechtěla používat jiné. Jenomže původní dodavatel skončil. Tak jsem se do toho pustila sama. Nejdříve v malém, bez nějaké systematičnosti. Ale následně si moji klienti vyžádali větší a hlavně pravidelné dodávky. Nechtěla jsem je zklamat a pustila jsem se do dovozu po hlavě. Bez podpory partnera a rodiny by to nešlo.

                 

Člověk je tak silný, jak je silné jeho slovo. Snažím se být spolehlivá, plnit co slíbím a neslibovat co splnit nemohu. A proto, dnes svým zákazníkům nabízím šetrné pomocníky pro čištění kožených, dřevěných, křišťálových či stříbrných povrchů.

 

Přípravky používají na českých zámcích při čištění lustrů i milovníci  starých aut k ošetření interiérů i exteriérů svých miláčků.  Ale šetrně a důkladně s nimi ošetříte i super moderní soupravy. Oblíbily si je ženy pro leštění stříbrných šperků i lidé, kteří milují dřevo.

 

Snažím se být svým zákazníkům podporou při výběru i při samotném čištění, jsem on-line a na telefonu i během víkendu,  vždy od devíti do devíti

 

MARTIN MAKOVIČKA - IT

Můj partner Martin spravuje webové stránky, má přehled ve skladu a stará se technické věci. Bez něj bych byla ztracená. Když je problém, vždy je mezi židlí a klávesnicí.

 

VLADIMÍR ŠINÁGL

Tatínek Vladimír je osvědčeným technickým poradcem firmy. Odbavuje objednávky, které přijdou z mall.cz A skvěle mě zastoupí v době dovolené.

 

DANA ŠINÁGLOVÁ

Maminka Dana je mojí velkou morální podporou. S ní řeším veškeré „ženské“ potíže :-) a právě maminka  neváhá tatínkovi pomoci s odbavením došlých objednávek.

 

ZORA BOSÁKOVÁ – účetní

Bez vynikající účetní se neobejde žádná firma a proto jsem moc ráda, že teta Zorka je součástí našeho týmu. Na vše dohlíží a neobejde se bez ní žádné číslo.

 

JIŘÍ RŮŽIČKA

PPC specialista, dlouholetý kamarád, který spravuje všechny kampaně od první minuty existence e-shopu.

 

PES Kůpík

Malý lump dodává nám všem spoustu energie a honí mě po okolních kopcích, kdykoliv se mu zdá, že se mu málo věnuji:-)