3 kroky ke krásné sedačce

3 kroky k dokonale čisté sedačce

Sedačka bývá středobodem obývacího pokoje. Poskytuje nám přívětivou náruč, pohodlí a domácnosti dodává "útulno". Necháváme se jí hýčkat. Užíváme si jejího pohodlí i krásy, ale málokdy jí její péči vracíme.

Mnozí z nás si ji pro její kvality a jednoduchou údržbu pořizují v kožené verzi. I ta ale kromě běžného ošetření potřebuje alespoň dvakrát do roka důkladně vyčistit. Jedině tak působí jako šarmantní dáma.

Nechte se inspirovat našimi tipy níže. Poradíme vám, jak zvládnout čištění hravě, rychle a téměř bez námahy.

 

spravny_cas_jaro

 

1. KROK - Připravte si vše potřebné

Nejlepší je mít vše po ruce, aby vás nic neodvádělo od práce a neběhali jste po bytě tu pro utěrku, tu pro pěnu nebo krém.

Vždy používejte speciální prostředky určené pro kůži. Budete potřebovat pěnu na čištění kůže, utěrku z mikrovlákna, kyblík s vlažnou vodou, krém na ošetření kůže a měkkou utěrku.

Přípravky TABLEAU máme vyzkoušené a prověřené v naší praxi. Sami přípravky Tableau používáme při čištění sedaček. Vkládám krátkou citaci z mailu, který jsme dostali od našeho klienta: mějte se hezky a děkujeme za vyčištění sedačky.. – je jako nová Aleš

Pěna odstraní prach i z jemných pórů. Krém oživí barvy a naimpregnuje. Speciální přírodní lanoliny dodají kůži vláčnost a zároveň brání pronikání nečistot do hloubky.

Pro ještě jednodušší práci si vše potřebné můžete pořídit ve speciálním Balíčku na čištění kůže.

 

balicek_sedacka

 

2. KROK - jdeme na věc

Před samotným čištěním je vhodné pohovku vysát od povrchového prachu, drobků a dalších nečistot. Ale pracujte opatrně, abyste povrch nepoškrábali. Nezapomeňte na prostory mezi jednotlivými díly, kam tak rády zapadají zbytky jídla, papírky i mince.

Na utěrku z mikrovlákna nastříkejte pěnu Tableau na čištění kůže a rovnoměrně ji rozetřete na sedačku. Pěnu nejdříve vyzkoušejte na malé, nejlépe skryté ploše, teprve pak použijte na celou plochu.

Nechte pár vteřin působit a následně malými krouživými pohyby sedačku jemně vyčistěte mikrovláknem. Pokud je sedačka hodně znečištěná můžete použít měkký zubní kartáček, pomůže vám odstranit nečistoty.

Utěrku propírejte ve vlažné vodě a vždy důkladně vyždímejte. Uvolněné nečistoty stírejte, aby na kůži nezanechaly skvrny. Kůži následně nechte uschnout.

Podívejte se na kratičké video jak snadno se s pěnou Tableau pracuje.

 

3. KROK - Finále

Vyčištěnou sedačku ošetřete krémem. Na měkkou utěrku naneste speciální krém na ošetření hladké kůže Tableau s přírodním lanolínem a vosky.

Je vhodný pro bílou i barevnou kůži. Báječně kůži vyživí, ochrání a postará se o to, aby zůstala měkká a lesklá.

Krém opět malými krouživými pohyby rovnoměrně rozetřete na celou sedačku a nechte zaschnout.

Nakonec přeleštěte suchým hadříkem.

V druhém krátkém videu se můžete podívat jak se pracuje s krémem Tableau. 

 

Jeden tip navíc

Jestliže máte doma semišovou sedačku, vyčistěte sedačku stejně jako v případě hladké kožené sedací soupravy, pouze v závěrečném kroku vyměňte krém za impregnaci. Doporučujeme sprej Tableau na ochranu čalounění a tkanin.

Už po první aplikaci poznáte rozdíl. Tkaninu ochrání před vsáknutím rozlitých tekutin či skvrn od jídla. Díky němu neprosáknou do hloubky a snadno je odstraníte z povrchu.

 

 •  
  balicek opraveno Tip
   
  Omlouváme se, aktuálně máme vyprodáno. Zboží očekáváme každým dnem, ale v tuto chvíli je dodací doba delší než týden. Vaše objednávky odešleme...
  Dostupnost: Objednáno
  Kód: 10003
  Značka: Tableau

 

HOTOVO a sedačku můžete používat. Čištění kůže s přípravky TABLEAU je snadné a zvládne to i vy.

 

Jsme vám k dispozici každý den od 9:00 – 21:00, neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.