Pěna na čištění kůže

  • 1 z 4

Pěna na čištěná kůže je vhodná na bílou i barvenou kůži, na čištění hladké i přírodní kůže a semiše. Pěna na čištění kůže se snadno používá a pomůže vám rychle odstranit špínu a nečistotu z vašeho koženého nábytku. Pěnu jednoduše naneste a potom setřete vlhkou utěrkou z mikrovlákna. Pěna TABLEAU je vhodná i na čištění broušené kůže, kožených sedaček v autě a poradí si i s barvou z jeans.

Po hloubkovém vyčištění doporučujeme použít krém na ošetření kůže TABLEAU Leather Cream, který kůži ochrání před vysycháním a praskáním. 

originální název: Leather cleaner foam

původní název: Leather cleaning mousse


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 20.10.2021
294 Kč
Kategorie: Péče o kožené výrobky
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 250ml
 

Pěna na čištění kůže Tableau je krémová pěna, která prostoupí hluboko do textury, kde efektivně uvolní špínu a nečistoty. Pro vyčištění kůže stačí nanést pěnu na povrch kůže, nechat půl minutky působit a poté setřít. Pěna na čištění kůže Tableau je také vhodná pro čištění semiše. Před použitím pěny Tableau vždy napřed otestujte na kousku pro zaručení stálosti barvy. Tableau pěna na čištění kůže má příjemnou vůni čistoty. 

Spotřeba pěny je závislá na stupni znečištění čištěného předmětu, pěna vystačí na 1-2 čištění běžně znečištěné sedačky o velikosti 5-6 sedacích míst

 

Podrobný návod k použití si můžete stáhnou v PDF Pena na cisteni kuze tableau

 

Přidat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ID Avatar autora | 23.7.2021
Jsem spokojená
5
ES Avatar autora | 6.2.2021
Produkt splnil očekávání.
5
E Avatar autora | 15.3.2020
Jsem spokojená
5
J Avatar autora | 2.12.2019
Splnil moje očekávání dobře jsem spokojená s výrobkem